Taxibedrijf-info.nl
taxibedrijf

Taxi Centrale Maastricht

Hazendanslaan 9
6215 JA Maastricht
043 - 347 77 77

Over Taxi Centrale Maastricht

Uw vervoer op de rit

Al ruim een halve eeuw zorgt Parktax ervoor dat haar passagiers veilig en verantwoord op de gewenste bestemming komen. Het taxibedrijf uit Maastricht put hierbij uit de opgedane kennis en kunde maar volgt ook de nieuwe marktontwikkelingen op de voet. Daarmee zet Parktax zich ook als een moderne, up to date onderneming op de kaart. Vier jaar geleden verruilde het de traditionele Mercedes Benz voor het stijlvolle en chique Chrysler 300 C. Parktax, voornamelijk actief op de zakelijke markt, zet met de recente oprichting van het zusterbedrijf Parktours, nu ook voet op de touringcarmarkt.

In totaal beschikken we nu over tien taxivoertuigen en dertig touringcars, hiermee zijn we inzetbaar voor elk type vervoer. Zakelijk vervoer, particulier vervoer, trouwvervoer maar onze auto’s worden ook ingezet als volgauto in een rouwstoet. De chauffeurs complementeren het plaatje. Ze zijn allemaal gedegen opgeleid en altijd gekleed in kostuum. Hun professionele rijstijl en servicegerichte denkwijze staan garant voor een perfecte rit. Onze taxivoertuigen zijn allemaal van het merk Chrysler. Dat staat voor comfort en uitstraling. Alle auto’s zijn jonger dan vier jaar dus voorzien van de laatste snufjes, en allemaal uitgevoerd in stijlvol zakelijk zwart.”

Anders dan anderen
Geen wonder dus dat Parktax, met zijn insteek voor kwaliteit en veiligheid, inmiddels naam heeft gemaakt op de zakelijke markt. De Universiteit Maastricht, gedeputeerden van de Provincie Limburg, het AZM, LIOF en vele anderen maken met regelmaat gebruik van onze diensten. Daarnaast heeft ook al menig BN’er bij ons op de achterbank gezeten. Iedereen die klasse, comfort, klantgerichtheid, veiligheid en kwaliteit hoog in het vaandel draagt, voelt zich bij ons nu eenmaal uitstekend thuis. Je ziet dat met name de zakelijke markt daar erg veel waarde aan hecht. Daarbij zijn wij 24 uur per dag, 365 dagen per jaar inzetbaar. Zo onderscheiden we ons van de rest.”

Van 1 tot 73
Onderscheidend is ook de mogelijkheid om alleen een chauffeur bij ons te huren. Een bedrijf dat liever een eigen wagen gebruikt, kan dus ook bij ons terecht. En sinds twee jaar zijn wij, met de oprichting van Parktours, ook inzetbaar voor het vervoer per touringcar. Aanzet hiervoor was de toenemende vraag van klanten naar vervoer van grote groepen mensen. Inmiddels beschikken wij over touringcars voor 15, 35, 50, 55 en 73 personen. Deze laatste in de vorm van een dubbeldekker. Hiermee zijn we een van de weinige touringcarbedrijven die Maastricht rijk is. Hoewel we nu nog in de verkenningsfase zitten, zullen we ons steeds meer op deze markt gaan richten.”

Partner in vervoer
Ook de manier waarop dit gebeurt, is onderscheidend. Parktours heeft als zusterbedrijf dezelfde normen en waarden meegekregen, klasse, comfort, klantgerichtheid, veiligheid en kwaliteit zijn bepalend. De touringcars, zijn jong, veilig, comfortabel en wederom voorzien van de laatste nieuwe snufjes en alle denkbare luxe. Zo doen wij er alles aan om reizen zo prettig mogelijk te maken. Wilt u ook uw vervoer goed op de rit hebben? Dan zijn Parktax en Parktours de aangewezen partners.

Dienstverlening

Diensten:
Chauffeursdiensten
Groepsvervoer
Leerlingenvervoer
Limousine vervoer
Rolstoel vervoer
Schiphol taxi
Taxivervoer
Zakelijk vervoer
Ziekenhuis vervoer
 
Verzorgingsgebied:
Benelux
Lokaal / regionaal
Nederland

Deze pagina is geprint via taxibedrijf-info.nl